Loading...
Kontakt 2017-08-14T09:53:18+00:00

DET ÄR VI SOM ÄR TRUX

Hasse Olsson
Hasse OlssonPlatschef
010-483 89 70
hasse.olsson@trux.se
Stefan Björk
Stefan BjörkFörsäljning
010-483 89 86
stefan.bjork@trux.se
Mikael Jonsson
Mikael JonssonKonstruktör
070-609 13 97
mikael.jonsson@trux.se
Peter Karlsson
Peter KarlssonKonstruktör
010-483 89 85
peter.karlsson@trux.se
Anders Larsson
Anders LarssonFörsäljning
010-483 89 72
anders.larsson@trux.se
Håkan Persson
Håkan PerssonPR / Webbansvarig
010-483 89 75
hakan.persson@trux.se
Mikael Svensk
Mikael SvenskFörsäljning
010-483 89 82
mikael.svensk@trux.se
Maria Thor
Maria ThorKvalitets-, miljö och arbetsmiljösamordnare
0651 67 74 10
maria.thor@trux.se
Mikael Nordin
Mikael NordinArbetsledare
010-483 89 80
mikael.nordin@trux.se
Christer Andersson
Christer AnderssonAnkomstgruppen
010-483 89 73
gods@trux.se
Mikael Embretsen
Mikael EmbretsenInköp / Prodplanerare
Lars-Erik Jonsson
Lars-Erik JonssonProduktion
Mikael Norman
Mikael NormanProduktutvecklare
010-483 89 81
mikael.norman@trux.se
Lackeringen
Lackeringen
010-483 89 83
lacken@trux.se
Leveransavdelningen
Leveransavdelningen
010-483 89 84
leverans@trux.se

Hör gärna av dig innan du kommer på besök.

Du kan även kontakta oss på vår allmänna mail via formuläret här nedan. Varmt välkommen med dina beställningar, frågor eller ris och ros!

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

DISTRIBUTÖRER

SVERIGE

I Sverige distribueras Trux samtliga produkter genom de svenska auktoriserade lastvagnsåterförsäljarna av respektive märke. Välkommen att kontakta DIN lastvagnsåterförsäljare.

För mer information om närmaste återförsäljare ring 010-483 89 75 eller maila till info@trux.se

ÖVRIGA EUROPA/AFRIKA

I övriga Europa/Afrika distribueras Trux samtliga produkter genom fristående distributörer, auktoriserade av Trux AB.

Trux AB
0046104838990
www.trux.eu
Bulthuis Truck- en Traileronderdelen B.V.
0031505375959
www.trux.eu
Jiří Bahník TRUCKTUNING
00420602618436
www.trux.cz

TruckNerez
0042605214817
www.trux.cz

Jens Guldager ApS
004540557195
www.trux.dk
UAB Ena LT
0037052531380
www.enalt.lt
Trux Fi
00358400688404
www.trux.fi
B.A.T.
0033467403815
www.trux.fr

FC Promotion
0033561005000
www.trux.fr

Jumbo-Fischer GmbH
00494070017020
www.trux.de
LightBarsDirect
0044152768279
www.trux.co.uk
Mytilinaios Bros OE
00302310753878
www.trux.gr

Theocharopoulos
00302103464489
www.trux.gr

MR S.n.c. Di Russo A & C
0039499451251
www.trux.it

TsD di Martini Giovanni
0039499402176
www.trux.it

UAB Ena LT
0037052531380
www.enalt.lt
UAB Ena LT
0037052531380
www.enalt.lt

Bulthuis Truck- en Traileronderdelen B.V.
0031505375959
www.trux.eu

Truck-Line AS
004722162121
www.trux.no
ENA Ltd Sp.z.o.o
0048583009600
www.trux.pl
SCREP S.A.
00351236213073
www.trux.eu
S.M.I. Global TOOLS srl
0040733670651
www.trux.eu
FJ Group Russia LLC
Elena Vakulaeva
0070952544924
www.trux.ru
Trux AB
0046104838990
www.trux.se
Trux AB
0046104838990
www.trux.eu
SIA Truck
0034976144526
www.trux.es

Implementos logísticos
0034958522838
www.trux.es

Auto-Sueco
00255222866333
www.trux.eu

Scania Tanzania Ltd.
00255222860290
www.trux.eu